CZUJĘ I MOTYWUJĘ

5 tekstów, które mówi baba do swojego faceta ;)

22 sierpnia 2016

 

To jeden z tych postów, który powstał spontanicznie o 7 rano, kiedy jadłam śniadanie i oglądałam pewien program, gdzie kobieta rzucała podobnymi tekstami do swojego faceta.
Niektóre teksty bab do swoich facetów to klasyk. Sama często je mówię swojemu facetowi. Dlaczego? Zwyczajnie często dzięki nim chce osiągnąć jakiś cel. Taka psychologia 😉 Chyba mam szczęście, że nie czyta mojego bloga. Wracając do tekstów to powiem Wam które stosuje ja i które są moimi ulubionymi.
1. Rób co chcesz/ rób jak uważasz.
Często jest tak, że wcale nie podoba mi się jakiś pomysł mojego P. Wtedy najczęściej rzucam ten tekst z nadzieją, że zmieni zdanie. Nie chce wyjść na zołzę, a taki tekst daje mu do myślenia. 😉
2. Jak Ty tego nie zrobisz to ja tym bardziej!
O tak kolejny mój ulubiony. Sprawdza się np podczas porządków domowych kiedy ja już padam na twarz. Wtedy P. wie, że musi to zrobić bo inaczej będzie stało… Jakiś czas.
3. Już nie ważne…
Kobiecy klasyk 😉 Kiedy to powiem mogę być pewna, że P. będzie drążyć dalej temat i wypytywać.
4. Sama sobie poradzę…
Jestem Zosia samosia. Wszystko najchętniej chciałabym robić sama, ale logiczne czasami, a nawet często się tak nie da. Kiedy P. nie ma zbyt wielu chęci by mi w czymś pomóc rzucam wtedy tym tekstem. P. zawsze mi pomoże, a często nawet wyręczy.
 
5. Założymy się?
Tak, tak ciągle się o coś zakładamy. Rożnie to się kończy, czasami ja mam racje czasami on. Mówią tak, P. zawsze pomyśli dwa razy… Zastanawia się czy jest sens się zakładać.
Jakie są wasze ulubione teksty, które mówicie do swoich facetów? Podzielcie się nimi 😉 Może o czymś zapomniałam 😜 Zapraszam do dyskusji. W końcu kobiety lubią ploteczki  😉

 

Jeżeli spodobał Ci się mój post, zostaw komentarz! Chętnie poczytam!
Jeżeli postanowisz zostać z nami na dłużej i chcesz być na bieżąco z nowościami, koniecznie polub nasz profil na Facebooku i śledź nas na Instagramie 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply