CZUJĘ I MOTYWUJĘ

Bo w życiu najważniejsza jest rodzina

30 września 2015
Zanim zaszłam w ciąże myślałam, że mam wszystko. Rodzinę obok, chłopaka, Moje życie kręciło się wokół domu, pracy, szkoły i rozrywce. Miałam wszystko, ale jednak czegoś brakowało. Teraz już wiem, co to było,a raczej kogo brakowało. DZIECKA, tej małej iskierki, która wprowadza do domu tyle szczęścia i radości jak nic innego. To niesamowite dopełnienie miłości i wielkie spełnienie. Płacz, śmiech, piski to muzyka dla uszu każdego rodzica. Teraz nasz dom to ciepło, miłość i bezpieczeństwo. Rodzina to ludzie którzy nas bezgranicznie kochają. Wyobrażacie sobie życie bez nich? Raczej nie 😉 To ludzie, którzy w każdym momencie życia potrafią pomóc i pocieszyć. Twoja rodzina może ci zastąpić cały świat. Cały świat nigdy nie zastąpi ci rodziny. Bo w życiu najważniejsza jest rodzina, najpierw ta w której się urodziłeś, a potem ta którą stworzyłeś sam.
A ja zanim zostałam mamą myślałam, że znam wszystkie swoje granicę. Nic bardziej mylnego! To niesamowite jak można pozbawić się limitów i uświadomić sobie że nasza miłość jest niewyczerpalna.
Jeżeli spodobał Ci się mój post, zostaw komentarz! Chętnie poczytam!
Jeżeli postanowisz zostać z nami na dłużej i chcesz być na bieżąco z nowościami, koniecznie polub nasz profil na Facebooku i śledź nas na Instagramie 😉

You Might Also Like

2 komentarze

  • Reply P A T R Y C J A 1 października 2015 at 12:00

    Piękne zdjęcia, to prawda rodzina jest najważniejsza w życiu. 😉

  • Reply Anonim 28 listopada 2017 at 10:55

    Fajnie opisane dzikuje i pozdrawiam 🙂 pozdrawiam Palast

  • Leave a Reply