CZUJĘ I MOTYWUJĘ

Co podarować na święta Bożego Narodzenia?

20 grudnia 2017

Za 4 dni ten wielki, wyczekiwany dzień, pełen emocji tych gorszych i tych pięknych! Dzień, w którym każdy z nas poczuje przedświąteczny stresik i ogromną radość. Czas, który zdecydowanie powinniśmy spędzić w gronie najbliższych przy wspólnym stole.

Jest taki wieczór, gdy powinniśmy zapomnieć o sporach. To noc wyjątkowa, jedyna, niepowtarzalna, nasza ulubiona – noc Bożego Narodzenia, nie wiem jak Wy, ale ja wtedy dosłownie czuję magię. Magię, która przyprawia mnie o dreszczyk na plecach i sprawia, że szeroko się uśmiecham.

W te Święta życzymy Wam spokoju w rodzinnej atmosferze, cudownych chwil, mnóstwa śmiechu i miłości bo uważam, że to najważniejsze! Składamy Wam życzenia już dziś bo jak co roku w tym okresie troszkę się odetniemy i poświęcimy swój czas najbliższym! Was również do tego zachęcam… zwolnijcie, dajcie coś od siebie i wcale nie chodzi tutaj o ekstra drogi prezent, a swój czas, który jest bardziej cenny niż ogromna paczka o dużej wartości materialnej.

Co zatem najlepiej podarować na Boże Narodzenie? SIEBIE I SWÓJ CZAS! Banalne? I owszem, ale nie dla nas!

Dodaję kolejny raz nasz rodzinny film dla tych, którzy jeszcze nie widzieli <3

Spodobał Ci się mój post, zostaw komentarz! Chętnie poczytam! Jeżeli postanowisz zostać z nami na dłużej i chcesz być na bieżąco z nowościami, koniecznie polub nasz profil na Facebooku i śledź nas na Instagramie

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply