CZUJĘ I MOTYWUJĘ KOBIECE SPRAWY

Magiczna metamorfoza sypialni za 150 zł.

26 maja 2020

Hej! Hej! Ostatnio pokazywałam Wam metamorfozę pokoju dziecięcego, a dziś zaproszę Was do sypialni, która również przeszła metamorfozę! Oj jak bardzo mnie cieszy ta decyzja! Powiem szczerze, że na początku upierałam się przy białych ścianach. Później gdzieś na Pintereście wpadło mi w oko zdjęcie sypialni z leśną tapetą i drewnianymi dodatkami… Zakochałam się! Musiałam stworzyć takie pomieszczenie! Ma niewiarygodny klimat! Kocham las, szum drzew, ten zapach. Uwielbiam zdjęcia lasu, seriale, w których akcja toczy się w takich sceneriach. Coś cudownego.

Wcześniej ściany w tym pomieszczeniu były białe, zupełnie nie miałam na nie pomysłu. Z czasem zaczęłam powoli zajmować się dodatkami. Przyszedł drewniany regał z bibelotami, powstał kominek, który zrobiłam zupełnie sama! Serio! Wieczorami wkładam do niego mnóstwo świec, tworzy klimat prawie taki sam jak prawdziwy kominek. Od razu stało się przytulniej, jednak nadal mi czegoś brakowało. Kiedy zobaczyłam ten las we mgle na stronie www.tapetuj.pl wiedziałam, że go zamówię razem z tapetą dla dziewczynek! W międzyczasie samodzielnie wykonałam też zagłówek do łóżka. Uwierzycie, że powstał z odpadków remontowych? Nie kosztował mnie nic! Za to dodał sypialni niesamowitego uroku. Razem z tapetą wygląda genialnie! Okna zdobią gładkie firanki i beżowe zasłony. Na ścianach zawiesiłam ukochane złote ramki i dodałam kwiaty, które również uwielbiam i mam ich w domu baaaaardzo dużo.
Metamorfoza tego pomieszczenia nie kosztowała zbyt wiele. Taka fototapeta to koszt około 150 zł. Reszta powstała z odpadków budowlanych.

Efekt? Jak dla mnie świetny! Z pewnością będę co chwile dopieszczać to pomieszczenie, już nie mogę się doczekać kolejnych zmian! Nigdy nie wiem, co wymyślę następnym razem…

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply