CZUJĘ I MOTYWUJĘ DZIECIĘCE SPRAWY

Moja przygoda z AliExpress – perełki, które upolowałam na zimę dla dzieci za grosze!

21 listopada 2019

Ostatnio opowiadałam Wam na Instagramie o mojej przygodzie z AliExpress i zakupach, które tam zrobiłam. Posypały się pytania, co zamówiłam, czy jestem zadowolona, za ile i gdzie. Okazało się, że mnóstwo z Was bardzo chętnie obejrzałoby moje zamówione perełki, bo jak się okazuje, jakościowo produkty okazały się całkiem, całkiem 😉

Przyznam szczerze, że zawsze bałam się zakupów z zagranicy i nigdy nie zaprzątałam sobie głowy AliExpress czy innymi stronami. Kiedyś, bardzo, bardzo dawno temu kupiłam sukienkę na Allegro od chińskiego sprzedawcy… O matko, jaki to był badziew. Pewnie dlatego tak sceptycznie podchodziłam do tematu zakupów np. z Chin. Facebook bardzo często raczył mnie reklamami Alie, skutecznie przyciągając moją uwagę. Natomiast ja, bardzo uparcie trwałam w tym, by aplikacja tejże strony nie znalazła się na moim telefonie. Wszystko trafił szlag, kiedy zwolniła się w moim telefonie pamięć, a FB jakby prze szpiegował mnie i wiedział co ma matce pięknie zaprezentować. Moim oczom rzuciła się reklama pięknych kurteczek dla dzieci i zabawek. Stało się, przepadłam, kliknęłam gdzie trzeba i aplikacja zaczęła się instalować. Czułam wtedy, że mój budżet ucierpi… i tak właśnie się stało 😉 Popłynęłam, jak dziecko w sklepie z cukierkami. Tu 5 zł, tam 10… za chwile coś droższego. Stanęło na tym, że kończąc zakupy, zauważyłam prawie 20 przesyłek oczekujących na potwierdzenie dotarcia do obiorcy… Że co?! Że aż tyle?! No tak… Przechodząc do meritum sprawy, piszę ten post, by pokazać Wam te rzeczy, które zamówiłam.

Na AliExpress kupiłam właściwie wszystko, co potrzebne na zimę dla dziewczynek; takie same kurteczki, buciki, czapeczki i szaliki. Za wszystkie zamówione produkty zapłaciłam mniej niż 300 zł. To niesamowite, niegdyś wydawałam nawet więcej na jedną dziewczynkę, kupując kurteczki czy buciki na zimę. Moje spontaniczne zakupy okazały się sukcesem, a pierwsze paczki zaczęły przychodzić już po 3 tygodniach. Wybierałam produkty od sprawdzonych sprzedawców z dobrymi opiniami oraz zdjęciami klientów, prezentujących swoje zamówienia. Nie będę Wam tutaj dokładnie tłumaczyć jak zamawiać na Ali, w necie znajdziecie mnóstwo instrukcji, skupie się na swoich łupach dla dziewczynek. Właśnie teraz czekam jeszcze na parę paczuszek dla mnie! Oj już nie mogę się doczekać!

Kurteczki: Link Kliknij do kurteczek

Zestaw czapeczek i szalików: Link Kliknij do czapeczek

Buciki: Link Kliknij do bucików

Apaszki: Link Kliknij do apaszek 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply