DZIECIĘCE SPRAWY

Niesamowita metamorfoza pokoju dziewczynek

12 maja 2020

Jeżeli chodzi o remonty, to mogłabym je przeprowadzać co miesiąc! Serio! Mam wrażenie, że to uzależnia! Co chwilę rozmyślam co zmienić, co udoskonalić. Zmiany są potrzebne w życiu także… Sami wiecie.
Najbardziej zawsze kusi mnie, by zrobić coś nowego w pokoju dziewczynek. Zresztą one również uwielbiają zmiany. Ile razy W zeszłym miesiącu usłyszałam, że chciałby różowy pokój?! Nie jestem w stanie tego zliczyć. Długo nie musiały mnie namawiać, ich jak dotąd białe ściany były w stanie opłakanym. Porysowane i podziurawione, zupełnie jakby tornado przeszło przez ich pokój. Zdecydowałam, że faktycznie nadszedł moment, by odświeżyć ich ściany.


Postanowiłam całkowicie zmienić wystrój tego pokoju. Zniknęły naklejki, a pojawiła się cudowna tapeta, która została wybrana przez Lenę i Nadię. Dziewczynki kochają zwierzątka, dlatego też nie zdziwiłam się, kiedy wybrały tapetę z motywem zwierzęcym. Muszę przyznać, że jest tak urocza, że sama codziennie się nią zachwycam. Na ścianach pojawił się upragniony różowy kolor. Nie chcieliśmy cukierkowego koloru, dlatego wybraliśmy delikatny odcień brudnego różu, który doskonale dopasował się do tapety. Postanowiliśmy również, że czas na miejsce na biurko. Te zrobiliśmy własnymi rękoma. Niebawem opiszę wszystko na blogu! Dziś chciałam skupić się na farbie i pokoju. Nie mogłam się doczekać aż pochwale się pokojem dziewczyn, zresztą Wy również pytaliście ciągle o pokój, dlatego postanowiłam pokazać go szybciej, niż planowałam. W pokoju dziewczynek właśnie montują się listwy przypodłogowe, a niebawem kurier przywiezie zamówienie, taką wisienkę na torcie, jeżeli chodzi o biurko. Z pewnością będziecie pytały skąd co jest… A więc tapetę zamówiliśmy na stronie www.tapetuj.pl natomiast farba to Bondex – Róż tuż tuż.

Te zdjęcie nie ma na sobie żadnego filtra. To zupełnie surowe zdjęcie, na którym widzicie kolory w rzeczywistości. 🙂
Jak Wam się podoba metamorfoza?

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply Koralina 14 maja 2020 at 21:16

    o nie uważaj, spadną! 😉 bardzo podoba mi się tapeta, myślę, że nawet mój synek byłby zachwycony 😉

  • Leave a Reply