DZIECIĘCE SPRAWY

Personalizowana książka dla dziecka, jako idealny prezent na każdą okazję

4 grudnia 2019

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się do nas wielkimi krokami. Już od pewnego czasu można nawet poczuć ich przedsmak. Galerie handlowe szykują się do świąt, strojąc się pięknymi, klimatycznymi ozdobami. W miastach ruszyły Jarmarki Bożonarodzeniowe, kolorowe lampki zdobią ulicę.

Muszę przyznać, że ten magiczny okres to jeden z moich ulubionych w roku. Uwielbiam planować i rozmyślać jakie prezenty sprawię najbliższym. Dlatego też dziś przedstawię Wam, super propozycję prezentu dla dziecka właściwie w każdym wieku. Lenka i Nadia kochają książeczki, nie wyobrażam sobie podarunku dla nich, w którym nie znajdzie się książka. Najlepsze są dla nich te, które opowiadają historię o nich samych ;)

Ostatnio trafiłam na świetne książeczki, gdzie nie dość, że dziecko jest ich głównym bohaterem, to jeszcze na każdej stronie książki możemy dodać inne, pasujące do historii zdjęcie, czy nawet edytować całą historię i napisać własną bajkę od początku do końca! Takim sposobem na Mikołajki wybrałam dwie książeczki od Printu  (kliknij w link i przejdź do sklepu) dla dziewczyn. Obie opowiadają taką samą historię, jednak różnią się bohaterką i oczywiście zdjęciami. Ze swojej galerii wybrałam takie zdjęcia, które wpasują się idealnie w historię opowiadaną w książce. Żałuję, że nie mam zdolności pisarskich i sama nie potrafię napisać żadnej ciekawej opowieści dla swoich dzieci, ale kto wie… Może kiedyś ;) Dziś korzystam z gotowców, które mimo wszystko starają się, by bajka w książce była personalizowana i indywidualna. Oczywiście w gotowym tekście zmieniłam imiona głównej bohaterki na imiona dziewczynek, zmieniłam także imię pieska na Alex, czyli tak jak wabi się najlepszy przyjaciel dziewczyn.

Myślę, że taki typu prezent sprawdzi się właściwie dla każdego dziecka, w końcu każdy chciałby być bohaterem pięknej opowieści.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply