Uncategorized

Plakaty do pokoju dziecka – możesz zrobić to sama

7 września 2016
Wiecie już jak lubię robić coś sama dla Leny 😉 Szczególnie uwielbiam dodatki do jej pokoju 😉 Mam w planach serię postów, w których będę Wam pokazywać jak można zrobić coś samemu. Nie chcę Was tego uczyć, ale pokazywać, motywować i inspirować Was do tego byście próbowały swoich sił! W końcu to czysta przyjemność.
Dziś wejdziemy do pokoju Leny… Co prawda nie jest on jeszcze gotowy, dużo w nim się zmienia, coś przychodzi, coś odchodzi. Chcę Wam go pokazywać na raty. Zaczniemy od miejsca, w którym sypia Lena… Na początku stało tu tylko łóżeczko, a ściany wiały pustkami. Lubię minimalizm ale puste ściany nie wyglądały dobrze. Chciałam aby w pokoju Leny było przytulnie i by nikt nie miał wątpliwości, że mieszka tam mała księżniczka 😉 Na początku chciałam zawiesić tam ramki ze zdjęciami, ale bardzo podobały mi się plakaty do pokoju dziecka! Postanowiłam poszukać w sieci fajnych wzorów i wydrukować je sama. Takim sposobem znalazłam w grafice google parę plakatów, które mnie zainteresowały. Wystarczyło kupić odpowiednio duże ramki w kolorach, które pasują do wystroju pokoju i wydrukować plakaty 😉 Proste? Pewnie,że tak.

 

Wiecie jaką historię mają chmurka i różowe oczy? Je też zrobiłam sama w parę minut 😉 Przygotowując przyjęcie urodzinowe dla Leny zostało mi trochę papieru kolorowego, z którego właśnie powstały te ozdoby ściany 😉 Lena bardzo je lubi, codziennie wspina się na paluszki i pokazuje mi szczególnie chmurkę na ścianie. Białym markerem spersonalizowałam chmurę pisząc imię na niej. To wszystko jest tak banalnie proste i przyjemne w wykonaniu 😉  Jak wykonać takie pompony z krepy pisałam O TUTAJ KLIK
Mam nadzieję, że podobają Wam się posty z serii ,,możesz zrobić to sama” i chętnie skorzystacie z moich propozycji 😉 Narzędzia Patryka już drżą w garażu bo niedługo sięgnę i po ,,ciężki” sprzęt 😉
Lena : Sukienka – prezent, opaska – H&M
Łóżeczko, ramki, dywanik – IKEA

You Might Also Like

3 komentarze

  • Reply Kinga Kupczak 7 września 2016 at 08:18

    My mamy plakaty od My Pink Plum. Zanim Weronika się urodziła, to już je miała nad swoim łóżeczkiem. Jeszcze znalazłam jakieś z amerykańskich stron i czekają na wydrukowanie. Ubolewam, że póki co Mała nie będzie miała własnego pokoiku, bo metraż mieszkania na to nie pozwala. Ale za to ma kąciki w naszej sypialni i salonie, które starannie staramy się dekorować.
    Pozdrawiamy Dziewczyny! 🙂

  • Reply Maria 28 listopada 2016 at 16:22

    Ja wolę pluszaki w pokoju dziecka, bo plakatów to dziecko nie skorzysta z nich. takie małe dziecko oczywiście

  • Leave a Reply