KOBIECE SPRAWY

Wspominając drugą ciążę…

19 maja 2018

Ostatnio przez zupełny przypadek wpadła mi w oko moja sesja ciążowa w bieliźnie. To były ostatnie wykonane przez nas zdjęcia zaraz przed porodem. Pamiętam jak wtedy myślałam, że nie uda mi się ich wykonać. Na przemian wychodziłam ze szpitala i do niego wracałam. Bardzo zależało mi na bieliźnianej sesji bo z Leną również taką miałam! Kiedyś Wam pokazywałam te zdjęcia! Ktoś pamięta?
Jestem z tych mam, które na pamiątkę cykałyby sobie foteczki w ciąży codziennie by niczego nie przeoczyć i zapamiętać każdy szczegół. W końcu w życiu zbyt często i długo w ciąży nie pochodzimy ☺️ Dla mnie zawsze byłby niewiarygodnie trudny, a zarazem piękny czas dlatego też chciałam wszystko doskonale zapamiętać. Ciążowa sesja mi na to pozwalała.
Biedny facet i przyszły tata – zamęczałam go przez te 9 miesięcy jak cholera! Co zrobić no, wyboru nie miał… Za to teraz możemy powspominać jak to było. Strasznie tęsknie za tym czasem, zawsze wywołuje we mnie mnóstwo pozytywnych emocji. Wiele z Was wie, że moje obie ciąże nie należały do bezproblemowych. Dziś i je wspominam już na luzie.
Najważniejsze okresy w życiu należy uwiecznić. Nawet jeżeli dziś uważasz, że wyglądasz jak wieloryb, twoja ciąża budzi w tobie negatywne odczucia. Z wytęsknieniem czekasz aż to się skończy to wierz mi! Za jakiś czas chętnie wrócisz do swoich wielorybich zdjęć i spojrzysz na to wszystko z innej perspektywy… Może nawet zatęsknisz za ciążowym brzuszkiem?
Zatem moje drogie przyszłe matki i matki! Czy kochacie ten stan czy nie zdjęcie na pamiątkę zróbcie! Toż to obowiązkowa pamiątka! 💕 Co myślicie? Mam rację? Kuuuuurcze! Fajnie było wrócić do tej ciążowej sesji w bieliźnie i podzielić się z Wami tymi zdjęciami! Nie mogę uwierzyć w to, że gdzieś mi przepadły, zapomniałam o nich i nigdy ich tutaj nie pokazałam! Po prawie roku ujrzały one światło dzienne! Ahhhh! Ależ miałam słodki balonik!

Spodobał Ci się mój post, zostaw komentarz! Chętnie poczytam! Jeżeli postanowisz zostać z nami na dłużej i chcesz być na bieżąco z nowościami, koniecznie polub nasz profil na Facebooku i śledź nas na Instagramie

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply