CZUJĘ I MOTYWUJĘ

Wzruszający i wyjątkowy prezent dla Babci i Dziadka

11 stycznia 2019

Wielkimi krokami zbliża się piękne  święto – dzień Babci i Dziadka. W naszych życiu te ukochane osoby zajmują bardzo ważne  miejsce. Nie wyobrażamy sobie życia bez nich! Dziadkowie to niesamowity dar, warto więc przygotować dla nich coś wyjątkowego, by podziękować im za wszystkie trudy, nieopisaną pomoc, miłość, dobre rady czy samą obecność. 

Wspólnie spędzony czas to najlepszy prezent od losu. Jak zatem sprawić im wielką radość w dniu ich święta?
W tym roku przygotujemy coś ekstra, coś, co pozwoli im w każdej chwili wracać wspomnieniami do cudownych, rodzinnych chwil. Mam nadzieję, że usiądą sobie wygodnie w fotelu z gorącym napojem i odprężą przeglądając swoje fotoksiążki. Pełne wzruszających zdjęć z wnukami, pięknymi wierszami i podziękowaniami za każdą chwilę!
Z pomocą przyszła nam strona www.printu.pl gdzie mogłam sama zaprojektować personalizowaną fotoksiążkę. Już raz miałam okazję zamawiać u nich taką książkę i z ręką na sercu mogę przyznać, że jest świetna.
Różnorodność jest niesamowita, pośród wielu szablonów wybieracie ten, który podoba Wam się najbardziej. Polecam te przygotowane specjalnie na święto dziadków. Jest to niesamowicie przydatne przy projektowaniu albumu –> LINK DO SZABLONÓW
Na okładkę wybrałam zdjęcia wszystkich wnuków i wpisałam imiona dziadków, tak by nie było wątpliwości dla kogo jest książka :)️ Dla mnie to ogromny plus, bo uwielbiam prezenty, na których mogę wpisać imiona osoby, którą chce obdarować.
Kolejne strony to zdjęcia rodzinne wraz z podziękowaniami i wierszami. Możemy napisać coś od siebie lub skorzystać z gotowych tekstów przygotowanych przez Printu. Osobiście skorzystałam z tych gotowych, ale też dodałam coś od siebie, by teksty płynęły prosto z serca.
Całość przeszła moje oczekiwania, te książki są cudowne, wzruszające i wyjątkowe. Właśnie taki prezent chciałam dać najbliższym.
Pamiętam, jak byłam małą dziewczynką i uwielbiałam oglądać zdjęcia mojej babci – mam nadzieję, że taki prezent również przetrwa długie lata i moje dzieci, albo dzieci moich dzieci kiedyś wrócą do tej fotoksiążki i będą mogły usłyszeć różne historie rodzinne, zupełnie jak ja!
Niechaj wszystkie Babcie i Dziadkowie żyją nam w zdrowiu 100 lat <3
Do Waszej dyspozycji zostawiam link, gdzie możecie wygenerować swój własny kod i odebrać zniżkę -40 zł na wszystkie fotoksiążki od Printu. KLIK<KLIK w LINK
A Wy co przygotowaliście? Oprócz książek dziewczynki przygotują jeszcze coś zupełnie od siebie. Może jakieś laurki lub coś równie pięknego, stworzonego własnymi, małymi rączkami?! 🙂

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply